6 sposobów na mocne i długie rzęsy

Martwisz się o swoje cienkie i łamliwe rzęsy? Cóż, nie jesteś sama. Wiele kobiet pragnie mieć grubsze i gęstsze włoski, dzięki którym oczy będą wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Oto sześć sprawdzonych sposobów na wydłużenie rzęs. Dzięki tym poradom oczarujesz wszystkich swoim spojrzeniem.

 Bez tytułu

Czynniki takie jak genetyka, wiek, niektóre schorzenia, niedobory minerałów, infekcje oczu lub zmiany hormonalne w organizmie przyczyniają się do pogorszenia kondycji naszych rzęs. Zbyt częste pocieranie powiek czy spanie w makijażu również ma niekorzystny wpływ. Jak dbać o nasze rzęsy, aby były piękne, długie i gęste? Zobacz naszą galerię i wejdź na www.realash.pl

1. Olejek rycynowy - Jednym z najbardziej popularnych domowych sposobów na wzmocnienie rzęs jest olejek rycynowy, który chroni je przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych i utratą wilgotności. Nakładamy go za pomocą szpatułki lub szczoteczki. Olejek najlepiej stosować wieczorem i zmywać go zaraz po przebudzeniu. Dodatkowo zwalcza on mikroorganizmy, które hamują wzrost rzęs. Jedną z wad olejku rycynowego jest jego duża gęstość, która może powodować problemy w aplikacji. Przypadkowe dostanie się go do oczu może je podrażnić.

Zdjęcie 1 z 6

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *