6 sposobów na mocne i długie rzęsy

Martwisz się o swoje cienkie i łamliwe rzęsy? Cóż, nie jesteś sama. Wiele kobiet pragnie mieć grubsze i gęstsze włoski, dzięki którym oczy będą wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Oto sześć sprawdzonych sposobów na wydłużenie rzęs. Dzięki tym poradom oczarujesz wszystkich swoim spojrzeniem.

 Bez tytułu

Czynniki takie jak genetyka, wiek, niektóre schorzenia, niedobory minerałów, infekcje oczu lub zmiany hormonalne w organizmie przyczyniają się do pogorszenia kondycji naszych rzęs. Zbyt częste pocieranie powiek czy spanie w makijażu również ma niekorzystny wpływ. Jak dbać o nasze rzęsy, aby były piękne, długie i gęste? Zobacz naszą galerię i wejdź na www.realash.pl

4. Odżywki - Głównym zadaniem rzęs jest ochrona oka przed zanieczyszczeniami, które mogłyby się do niego dostać i spowodować podrażnienia. Dbałość o rzęsy nie jest więc kaprysem urody, ale także troską o zdrowie. Podstawową kwestią jest oczywiście ich odżywianie i wzmacnianie. Rzęsy również potrzebują składników odżywczych, by rosnąć i zdrowo wyglądać. Tak popularne wśród kobiet tuszowanie czy doklejanie sztucznych rzęs prowadzi do osłabiania włosków, przez co kruszą się i wypadają. Warto więc zainwestować w preparaty, które poprawią kondycję włosków. Dobrym wyborem jest odżywka do rzęs REALASH, dzięki której rzęsy będą aż o 83% dłuższe i 79% gęstsze. Jej zadaniem jest wydłużenie rzęs, wzmocnienie i zagęszczenie. Zapewnia ona szybką odnowę i ich regenerację. Odżywka jest również przebadana przez specjalistów pod względem dermatologicznym i okulistycznym. To serum sprawi, że Twoje rzęsy staną się długie, mocne i bardzo seksowne, a Ty będziesz uwodzić spojrzeniem!

Zdjęcie 4 z 6

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *