Czary z drewna

Jeśli jesteście fankami produktów handmade to waszej uwadze nie może umknąć twórczość Aleksandry Reich. Artystka działa pod szyldem Czary z Drewna i tworzy piękne przedmioty wykonane z naturalnego drewna. Na jej fanpage’u znaleźć można zdjęcia dokumentujące proces tworzenia przedmiotów oraz samą Aleksandrę w akcji. Projektantka tak tłumaczy zamiłowanie do heblarki i trocin:

 

Czary z Drewna są spełnieniem moich pomysłów i projektów wykonanych z tak wdzięcznego materiału jakim jest drewno. Pasją zaraziłam się od mojego partnera, który zajmuje się projektowaniem mebli oraz stolarstwem. Na początku tylko obserwowałam jego pracę podsuwając mu moje własne pomysły. Z czasem podglądanie i drobna pomoc w jego pracach wciągnęły mnie na tyle, że sama zaczęłam realizować moje pomysły.

IMG_2044

 

W ofercie Czarów z Drewna znaleźć można zarówno produkty przydatne w kuchni jak i domowym biurze. Warto zwrócić uwagę na naładowane pozytywną energią podkładki pod kubek. Podkładki wycięte są z samego serca drzewa i mają wytłoczone napisy w stylu „work hard & be nice to people” albo „no pressing no stressing”. Istnieje też możliwość zaprojektowania własnego hasła. Taki autorski kawałek drewna może być dobrym pomysłem na urodzinowy prezent. Więcej ładnych rzeczy znajdziecie w naszej GALERII.

 

chmurka

Dymek, 38zł

Zdjęcie 1 z 7

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *