Moda

Dobre miejsce: Chic Spa

CHIC SPA to miejsce, w którym swoje premiery mają najnowocześniejsze urządzenia i najbardziej zaawansowana technologia stosowana w nieinwazyjnej kosmetologii i medycynie estetycznej. Z dumą prezentujemy jedyne na polskim rynku urządzenie gwarantujące wyjątkowo spektakularne efekty w wyszczuplaniu wybranych partii ciała – CAVIFAST 2.

 

Nawet do 8 cm mniej już po pierwszym zbiegu! CAVIFAST może być traktowany jako zabieg bankietowy. Wykonujemy go nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem, bo skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Gwarantowany efekt kilku centymetrów mniej – tuż po zejściu z fotela, co oznacza ze problem niedopinającej się lub odrobinę przyciasnej sukienki odchodzi w zapomnienie!

Cena: od 600zł, w zależności od partii ciała zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Medyczna lipoliza Kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, a dostępne w wyłącznie w Chic Spa samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego. Automatyczna kalibracja – unikatowa funkcja CIAVIFAST pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek – tym samym spektakularne efekty.

 

Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażony jest CAVIFAST 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, wody i masy kości – jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki. Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. CAVIFAST czyni to wyjątkowo skutecznie a efekty są fenomenalne. Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

 

Odwiedź Chic Spa w Warszawie, przy ulicy Żelaznej 59.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *