Moda

Gładkość od Gillette Venus & Olay

Podrażnienia, skaleczenia i suchość podczas golenia nóg? Brzmi znajomo, prawda? Na rynku pojawiła się właśnie rewolucyjna maszynka, która pomoże wam uniknąć nieprzyjemności związanych z depilacją. Maszynka Gillette Venus & Olay została zaprojektowana tak, by wasza skóra była gładka i nawilżona bez ryzyka najmniejszych podrażnień. System pięciu ostrzy Gillette zapewnia dokładne golenie, a wbudowane paski nawilżające wzbogacone odżywczą formułą Olay pomagają skórze zachować nawilżenie, dzięki czemu pozostaje gładka i lśniąca.

 

glossybox_gillette_bez_t_a_na_stron_

 

Technologia Gillette Venus & Olay:

 

1. Pięć umieszczonych blisko siebie ostrzy zapewnia idealne dopasowanie się maszynki do ciała, dzięki czemu zyskujemy precyzyjne golenie bez ryzyka skaleczeń.

 

2. Wbudowane, zwiększone o 30% paski nawilżające Olay gwarantują nawilżenie i ułatwiają poślizg maszynki po ciele oraz odżywiają skórę.

 

3. Nawilżające paski Olay zostały wzbogacone o doskonale dobrane składniki: glicerynę która nawilża skórę; wazelinę zapobiegającą utracie wilgoć; masło roślinne kokum; które wygładza i zmiękcza skórę; środek nabłyszczający, który poprawia wygląd skóry po goleniu nadając jej blask; rozpuszczalny w wodzie polimer ułatwiający poślizg maszynki po ciele.

 

4. Ulepszone „skrzydełka” – dzięki zmianie kształtu i materiału, z którego zostały wykonane, zmniejszone zostało ryzyko przedwczesnego odczepienia się pasków żelu od maszynki.

 

5. Zmiana systemu sterowania ze środkowego na przednie ułatwia manewrowanie maszynką, co skutkuje jeszcze dokładniejszym i delikatniejszym goleniem.

 

6. Złoty kolor maszynki sprawia, że zwykła czynność, jaką jest golenie  nóg staje się luksusem.

 

Jak to działa?

 

Po zwilżeniu maszynki wodą składniki zawarte w paskach nawilżających uwalniają się z niej samoczynnie pozostawiając przyjemny zapach karmelu i kremowej brzoskwini stworzony na bazie ambry połączonej z białym piżmem, który uwodzi zmysły i pozwala na chwile boskiego relaksu. Warto zwrócić też uwagę na żel do golenia Gillette Venus & Olay. Produkt został wzbogacony o składniki odżywcze opracowane przez Olay, zapewnia precyzyjne i bezpieczne golenie kobietom, których skóra jest sucha i delikatna.

Gillette Venus & Olay, 56,99zł

Zdjęcie 1 z 5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *