Moda

InStyle u Mistrza!

 

IMG_3120 copy

 

Od ponad roku pracuję razem z Kasią Dąbrowską (sekretarz redakcji INSTYLE’a) i od ponad roku słyszałam od niej, że jest niezadowolona ze swojej fryzury. Nie wierzyła, że znajdzie się ktoś, kto zaproponuje jej cięcie, które będzie pasowało do jej, jak twierdzi „niełatwej” twarzy (kobiety są jednak mistrzyniami w znajdowaniu problemów, których nie ma:) i jednocześnie nie będzie wymagało długich godzin spędzonych przed lustrem każdego dnia. Namówiłam więc Kasię, żeby dała szansę najlepszemu styliście fryzur w Polsce, Leszkowi Czajce.

 

Leszek tylko spojrzał na Kasię i już wiedział co zrobi.  Pokazał jej zdjęcie Michelle Williams z kampanii dla LV i przekonał, że fryzura Williams świetnie podkreśli gęste i dość sztywne włosy Kasi. I zaczęło się… Był drobny strach, ale pełne zaufanie do mistrza wzięło górę. Efekt przeszedł oczekiwania modelki. Nie było wprawdzie okrzyków radości (Kasia jest spontaniczna, ale nie egzaltowana), ale podziękowaniom nie było końca. Od tej metamorfozy minęło kilka dni, a fryzura jest taka jak obiecywał Leszek – nie trzeba jej układać, nie wymaga nawet użycia suszarki i co najważniejsze: z jednego cięcia można zrobić co najmniej trzy różne looki.

 

mich lv

 

Na koniec mistrz zdradził nam jeszcze jednym słowem, co będzie  modne na głowie tej wiosny: bałagan! Czyli krótkie fryzury z długimi grzywkami, różne rodzaje bobów i do tego… różowe końcówki.

 

I tego będziemy się trzymać! (niekoniecznie tych różowych końcówek, ale kto wie? Kobiety potrafią zmieniać zdanię:)

Podobne wpisy