Konkurs urodzinowy InStyle – zobacz metamorfozy czytelniczek!

Polska edycja „InStyle’a” jest na rynku już od pięciu lat. Żeby to uczcić, zorganizowaliśmy sesję z czytelniczkami. Pomyśleliśmy, że z pomocą naszych partnerów oraz najlepszych specjalistów od mody i urody zmienimy zwykłe dziewczyny w gwiazdy.

 

Kiedy nasze bohaterki przybyły na miejsce, okazało się jednak, że żadna metamorfoza nie jest im potrzebna. Dziewczyny od początku były gotowe do wystąpienia w rolach głównych, my mogliśmy tylko sprawić, że poczuły się jak gwiazdy. Zobacz, jak wypadły! Materiał z backstage’u znajdziecie TU.

 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „INSTYLE INSPIRUJE” >>>

1. Rouge Bunny Rouge, rozświetlający korektor Wachlarz Delikatnego Światła kolor Orionis (24), 145 zł, w perfumeriach Douglas 2. Elixa, bransoleta ze stali szlachetnej, 169 zł, apart.pl 3. Kevin Murphy, lotion do stylizacji Anti.Gravity, 95 zł, z zestawu Screen.Siren.Kit do tworzenia hollywoodzkich fal, 221 zł, kevinmurphy.pl 4. Sally Hansen, lakier Complete Salon Manicure nr 550, 33,99 zł, sallyhansen.com/pl 5. Esprit, buty ze skóry, 679 zł, ultimatefashion.pl/esprit

Zdjęcie 1 z 7

Tagi:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *