Krótkie fryzury gwiazd – która najlepsza?

Decyzja o skróceniu włosów jest zawsze trudna. Kiedy w grę wchodzi ostre cięcie warto sto razy zastanowić się zanim powiemy naszemu fryzjerowi kategoryczne „tak”. Świetną fryzurę można jednak zrobić z każdej długości włosów. Według Alana Dąbrowskiego - stylisty fryzur związanego ze studiem Jagi Hupało Born to Create, krótkie fryzury są stworzone dla osób, które chcą optycznie wyszczuplić twarz.

 

„Krótkie cięcie jest idealne dla kobiet z owalną twarzą, ale fantastycznie wydłuży też tę zbyt okrągłą. Krótka fryzura podniesiona do góry wydłuży również za krótką szyję i skoryguje kwadratową twarz, dobrym przykładem jest cięcie w stylu Michelle Williams. Dodatkowym atutem podkreślającym krótką fryzurę jest zdefiniowany monochromatyczny kolor, który zaakcentuje precyzję strzyżenia i nada blasku twarzy.” - mówi stylista.

 

W naszej galerii znajdziecie kilkanaście gwiazd, które postawiły na krótkie cięcia. Od ostrości Miley Cyrus po geometrię Anne Hathaway. Ich fryzury mogą posłużyć jako inspiracja dla wiosennej metamorfozy.

 

Michelle Williams, fot. East News

Zdjęcie 1 z 11

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *