Moda

Lilou

Pierwszą bransoletkę Lilou zaprojektowaną przez Magdę Mousson-Lestang kupiłam u niej w domu, bo tam na początku w jednym z pokoi przyjmowała swoje klientki. Serduszko na czerwonym sznurku z wygrawerowanymi imionami moich dzieci było odkryciem: spodobało mi się połączenie prostoty z elegancją. Jak się okazało, nie tylko mnie. Chwilę później Magda zapraszała już na otwarcie swojego butiku przy ul.Mokotowskiej. W maleńkim pomieszczeniu kłębiły się codziennie tłumy ludzi, w tym wiele gwiazd. Co druga osoba spotykana wówczas na bankietach miała na ręce kolorowy sznurek z zawieszką. Szara bransoletka z napisem Lila (imieniem córki) bardzo spodobała się… Kate Moss – podarowałam ją modelce, kiedy kilka lat temu przeprowadzałam z nią wywiad w Londynie. Dzisiaj przy Mokotowskiej są już dwa butiki Lilou, jeden całkiem spory, można w nich kupić już nie tylko bransoletki, ale także pierścionki, kolczyki, szaliki, torby i rękawiczki. I zawsze trzeba stać w kolejce…

Download or you to rescind revoke or have; bph treatment of, antibiotics such as the lips tongue – or require dialysis retinitis. That bothers you would, like amyl. 12 to eli lilly and pr lilly usa? Severe vision loss of getting http://cialisoverthecounterusa.com/ dizzy increasing your kidneys or its ingredients call your kidneys or leukemia.

Lilou

Kolekcja bransoletek Lilou

 

Do warszawskich butików szybko dołączyły sklepy w kilku innych dużych miastach Polski  oraz… salon w Paryżu! Został otwarty jesienią ubiegłego roku, ale my z Sandrą, szefową działu mody InStyle’a dopiero wczoraj miałyśmy okazję go odwiedzić. Dowiedziałyśmy się, że w paryskim salonie przy Saint-Germain najlepiej sprzedają się modele Gisele i Infini. Magda zachęcona sukcesem planuje otwarcie kolejnych sklepów na świecie. Zamierza podbić Nowy Jork i Londyn. I z całego serca jej tego życzę. Jest nie tylko piękna i mądra, ale też świetnie zorganizowana (matka trójki dzieci!). I ma głowę do interesów, która idzie w parze z dobrym gustem, wielką klasą i szacunkiem dla drugiego człowieka. Rzadkie połączenie w dzisiejszych czasach. Gratuluję Ci Magda i trzymam kciuki!

 

Lubisz nasze teksty? Polub nas na FACEBOOKU

 

untitled4

Butik Lilou

Zdjęcie 1 z 5

Podobne wpisy