Moda

Metamorfozy czytelniczek: Joanna Golbiak

Wierne czytelniczki „InStyle’a” zapytaliśmy o to, w jakich okolicznościach chciałyby poczuć się jak gwiazdy czerwonego dywanu. „Na wielkiej gali!”, odpowiedział Asia, a my zaprosiliśmy ją do udziału w sesji. Sztab profesjonalistów zadbał o jej fryzurę, makijaż i stylizacje. Zobaczcie efekt spektakularnej metamorfozy!

 

GALA_redcarpet_120216_3848

 

 

Przebojowa, pewna siebie, przed obiektywem rozkwita. Asia, która pracuje w międzynarodowej korporacji, kilka godzin przed sesją wróciła z delegacji w Londynie. Po zdjęciach bierze lekcję śpiewu soulowego, żeby zrealizować młodzieńcze marzenie o karierze piosenkarki. Wierzy, że moda dodaje jej siły, niezależnie od tego, czy ma na sobie zgodny z dress codem kostium, czy seksowną sukienkę.

 

GALA_redcarpet_120216_3838

 

Makijaż

 

Całuśnym kształtem ust Asi zachwyciły się wszystkie makijażystki. Postanowiliśmy podkreślić je błyszczykiem Multivitamin Gloss w neutralnym odcieniu 02 Sheer Almond. Kontrapunktem dla beżowych ust jest nowoczesne smoky eye w czekoladowym odcieniu wykonane cieniami do powiek Eye Shadow Quartet i eyelinerem w pędzelku.

 

Fryzura

 

Żeby stworzyć hollywoodzkie fale Asi, użyliśmy pianki Casual Volume Mousse Artègo, aby nadać im większą objętość u nasady. Loki wykręciliśmy lokownicą Fale Loki Koki Twister N°305, a ostatnim etapem było nabłyszczenie fryzury specjalnym sprejem.

 

logo-allegro

 

Fale_Loki_Koki_3pantony[1]

 

Screen shot 2016-03-16 at 2.29.01 PM

Lokownica Fale Loki Koki Twister N°305 premium, 559zł

Zdjęcie 2 z 11

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *