Moda

Metamorfozy czytelniczek: Katarzyna Rzycka

Wierne czytelniczki „InStyle’a” zapytaliśmy o to, w jakich okolicznościach chciałyby poczuć się jak gwiazdy czerwonego dywanu. …Na drinkach z przyjaciółkami!”, odpowiedziała Kasia, a my zaprosiliśmy ją do udziału w sesji. Sztab profesjonalistów zadbał o jej fryzurę, makijaż i stylizacje. Zobaczcie efekt spektakularnej metamorfozy!

 

GALA_redcarpet_120216_3675

 

Zjawiskowa blondynka nigdy wcześniej nie brała udziału w sesji zdjęciowej, ale ubrana w małą czarną i kwiecisty płaszcz szybko oswoiła się z obiektywem. Na co dzień dyplomowana biotechnolożka po laboratorium przechowującym zarodki do zabiegów in vitro, biega w fartuchu, a pod spód wkłada swoje ulubione dżinsy.

 

 

GALA_redcarpet_120216_3564

 

Makijaż

 

Cerę Kasi rozświetliliśmy podkładem Nude Cushion Sensation. Kasia ma wyraziste kości policzkowe, którym dodaliśmy blasku. Rzęsy wytuszowaliśmy maskarą Grand Volume Lash Styler. Ale najmocniejszym akcentem makijażu są truskawkowe, całuśne usta, pociągnięte pomadką w sztyfcie Twist-Up Gloss Stick.

 

Fryzura

Długie i gęste włosy Kasi postanowiliśmy skręcić w fale w stylu Carrie. Najpierw w końcówki wtarliśmy krem odbudowujący Sealed Ends Montibello, żeby je wygładzić i wzmocnić. A gęste fale, ułożone asymetrycznie na jedną stronę, skręciliśmy dzięki prostownicy 2W1 Fale Loki Koki No 302.

 

logo-allegro

 

Fale_Loki_Koki_3pantony[1]

 

Screen shot 2016-03-16 at 2.29.01 PM

 

349,90 zł, Simple/ Strefa Marek Allegro

Zdjęcie 4 z 11

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *