Moda

Metamorfozy czytelniczek: Oliwia Cabaj

Wierne czytelniczki „InStyle’a” zapytaliśmy o to, w jakich okolicznościach chciałyby poczuć się jak gwiazdy czerwonego dywanu. „Na przyjęciu na jachcie!” odpowiedziała Oliwia Cabaj, a my zaprosiliśmy ją do udziału w sesji. Sztab profesjonalistów zadbał o jej fryzurę, makijaż i stylizację. Zobaczcie efekt spektakularnej metamorfozy!

Screen shot 2016-03-16 at 1.11.13 PM

 

 

Oliwia w pozowaniu do zdjęć ma doświadczenie, bo jako nastolatka marzyła o karierze modelki. Teraz prowadzi sklep internetowy Bake-shop.pl z akcesoriami kuchennymi. Pasję fotograficzną realizuje na studiach na ASP. Uzależniona od Instagrama, na który wrzuca selfiki, kadry jedzenia i podróży, uwielbia testować nowe restauracje – od azjatyckich po burgerownie. Chciałaby zamieszkać nad morzem, najlepiej w ciepłych krajach.

 

Screen shot 2016-03-16 at 1.11.22 PM

 

 

Makijaż

 

Chcieliśmy podkreślić naturalną urodę Oliwii, inspirując się makijażem Lady Di w stylu lat 80. Najpierw zaznaczyliśmy brwi kredką Eyebrow Pencil with Brush, a powieki przydymiliśmy cieniami numer 37 z palety Eye Color Bar. Pudrowokoralowe usta pomalowane błyszczykiem Multivitamin Gloss odcieniem nawiązują do zaróżowionych policzków.

 

Fryzura

 

Delikatne włosy Oliwii najpierw umyliśmy szamponem intensywnie nawilżającym Rain Dance Artègo, a potem przycięliśmy, żeby wyglądały bardziej nowocześnie. W osiągnięciu efektu lekkiej, naturalnej, targanej wiatrem fryzury pomogła nam suszarka do włosów Fale Loki Koki z jonizacją No 003.

 

W naszej galerii zobaczie najmodniejsze ubrania, a także kosmetyki, którymi wykonaliśmy perfekcyjny makijaż i fryzurę Oliwii.

 

logo-allegroFale_Loki_Koki_3pantony[1]

Screen shot 2016-03-16 at 2.29.01 PM

 

Torebka 300 zł, Goshico/ Strefa Marek Allegro

Zdjęcie 3 z 11

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *