Moda

Moje SPA

Wiele osób mnie pyta: jakie Spa polecam? Szukają miejsca, w którym zapomną o codzienności, zapomną o tym, czego nie lubią i znowu zaczną kochać swoje ciało… W takich momentach wpadam w panikę. Ale tylko na sekundę. Potem przypominam sobie : Farmona Hotel Business & SPA.

 

Thai-cat-massage-Kata-beach

 

Wprawdzie do Krakowa nie wszystkim po drodze ale na Bali czy do Tajlandii jest dużo dalej a przyjemność porównywalna. Masażyści z tych krajów to czarodzieje, ich dotyk jest całkowicie neutralny, uspokajający, już po chwili człowiek zaczyna odpływać, czuje się jakby śnił na jawie. Szczególnie polecam masaż tajski oraz rytuał Piękno lotosu! Dzień w Spa robi cuda nie tylko z ciałem ale i z głową. Tylko tam mogę zasnąć w trakcie zabiegu tak głęboko, że budząc się, kompletnie nie wiem gdzie jestem.

 

Po całym dniu zabiegów (warto zrobić sobie na przykład 3 jednego dnia) zaczynam się czuć diabelsko seksownie. I to bez ekstra ciuchów czy makijażu, wystarczy to, że wszystko pachnie egzotycznymi olejkami a skóra jest gładka jak jedwab. To naprawdę super uczucie. Po weekendzie tam, wypieszczona, nakarmiona wspaniałym jedzeniem (szef kuchni jest genialny!) czuję się jakbym wracała z urlopu w egzotycznym miejscu. Tylko dlaczego wracam stamtąd polskim, zapchanym pociągiem?

 

Farmona Hotel Business & SPA, Kraków, farmonahotel.com

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *