Moda

Nowość kosmetyczna: Merveillance® Expert od Nuxe

Polecamy nową linię NUXE do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej dla kobiet po czterdziestym roku życia. W sercu nowo odkrytego kwiatu liliowca Laboratorium NUXE odkryło cząsteczki, które wpływają na kluczowy czynnik starzenia się skóry.

 

Jest to białko, które jak dotąd pozostaje praktycznie niezbadane w obszarze kosmetologii: WIMENTYNA.

NUXE wprowadza innowacyjną formułę przeciwzmarszczkową, która zapewnia podwójne działanie: ANTYGLIKACJE mająca na celu ochronę i DEGLIKACJE, która działa naprawczo na trzy kluczowe białka zawarte w skórze właściwej: kolagen, elastynę i wimentynę.

Jedwabiste konsystencje produktów zapewniają doskonałe przyswajanie składników aktywnych i wyjątkową przyjemność stosowania. Elegancka, kobieca kompozycja zapachowa powstała z połączenia ylang-ylang oraz jaśminu z lekka nutka wanilii w tle. Kwiaty Liliowca stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej, znane są z działania uspokajającego oraz przeciwbakteryjnego.

 

Do serii Merveillance® expert, laboratorium NUXE wybrało czerwone liliowce, uprawiane na holenderskiej wyspie Texel. Kwiaty te, NIGDY WCZEŚNIEJ NIE STOSOWANE W KOSMETYKACH, mają wyjątkowe zdolności do regeneracji dzięki dużej zawartości cząsteczek aktywnych głównie: flawonoidów, karotenoidów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

Merveillance® expert to gama 5 kosmetyków oparta na podwójnej technologii ANTYGLIKACJI + DEGLIKACJI.

 

Zobacz produkty w galerii.

Krem na noc Merveillance Expert

Zdjęcie 1 z 5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *