Pięknie Proste – ciekawe historie, inspirujące kobiety.


Cztery wyjątkowe kobiety, cztery style życia – każdy z nich inspirujący i godny podziwu! Pięknie Proste – to akcja promująca przedsiębiorcze i aktywne kobiety, odnoszące sukcesy i realizujące swoje marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia bloga pieknieproste.pl i przekonania się, jak świat nowoczesnej technologii może pomóc w odniesieniu sukcesu.

 

Akcję Pięknie Proste stworzyły kobiety z myślą o kobietach. Ambasadorki zaangażowane w projekt opowiadają historie – każda jest wyjątkowa i każda ma sprawić, aby nasze życie stało się łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej szczęśliwe. W jaki sposób? Między innymi dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii: smartfona GALAXY Note 3, GALAXY Gear i tabletów Samsung, które służą nie tylko do pracy, ale i zabawy.

Pierwsza kobieta, która opowiada swoją historię na blogu pieknieproste.pl to projektantka mody, Justyna Żmijewska, tworząca pod marką Rina Cossack. Na blogu pisze również Ania Jagaciak, lekkoatletka, która  m. in. dzieli się swoją pasją sportową, opisuje jak wygląda jej dzień, a także zdradza ciekawostki dotyczące zdrowego trybu życia. Oprócz ciekawych artykułów na blogu każda ambasadorka przygotowuje coś specjalnego od siebie dla Czytelniczek.

Pięknie Proste to nie tylko blog – to również okazja do spotkania i rozmowy z fascynującymi kobietami na żywo, które być może zainspirują niejedną panią. Od 7 do 18 czerwca zapraszamy do C.H. Manufaktura w Łodzi i Galerii Morena w Gdańsku  gdzie będzie można posłuchać i porozmawiać o tym jak pięknie proste są nowe technologie Samsung.

Każda pani, która podczas trwania akcji w centrach handlowych kupi Samsung GALAXY S5 otrzyma torbę projektu Gosi Baczyńskiej stworzoną z myślą o T-Mobile fashion. Przy zakupie pozostałych produktów Samsung w ofercie T-Mobile, klientki otrzymają kupon na elegancką okładkę swojego nowego telefonu. Co więcej – okładkę można zaprojektować samodzielnie przez internet na cover.samsung.pl

 

Zapraszamy do odwiedzenia bloga pieknieproste.pl.

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *