Moda

Przypominamy o konkursie marki Guess i magazynu Glamour! Nie przegapcie okazji – na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 18 listopada!

 

Wykaż się kreatywnością, wygraj super nagrody, a dodatkowo Twoje konkursowe zdjęcie ukaże się w magazynie Glamour!

 

Zainspiruj się jednym z siedmiu kultowych zdjęć z kampanii GUESS i zaskocz nas swoją interpretacją fotografii . Jak najwierniej odtwórz wybrane zdjęcie, nie bez znaczenia będą: scenografia, stylizacja, a nawet technika wykonania zdjęcia.

 

 

Możesz przez chwilę poczuć się jak Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Eva Herzigova czy Gigi Hadid, które swoją karierę rozpoczynały od kampanii dla marki GUESS.

 

 

Jeśli marzy ci się modny zestaw z kolekcji marki, to teraz masz wyjątkową okazję wygrać voucher na zakupy w sklepach GUESS lub jedną z dwóch toreb z kolekcji wiosna-lato 2016. Wystarczy zaskoczyć nas kreatywnością i wziąć udział w konkursie!

 

000e7f65f9a14e8467833b616ae7d8364788c5e41


 

Poczuj się jak modelka z kultowych kampanii GUESS!

 
Jak najwierniej odtwórz jedno z siedmiu zdjęć z archiwów marki. Liczą się stylizacja, scenografia, a nawet technika wykonania zdjęcia.
​Fotografię wyślij na konkursy@glamour.pl albo oznacz #likeaguessgirl, wrzuć na Instagram i zgarnij nagrody.

 
Do wygrania voucher o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach marki GUESS oraz dwie torby GUESS z kolekcji wiosna–lato 2016.

 
Najlepsze zdjęcia opublikujemy na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie @glamourpoland i na łamach lutowego wydania magazynu Glamour. Na zgłoszenia czekamy w dniach 22.10–18.11.2015.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *