Moda

Rozpieszczaj skórę słońcem pod ochroną kosmetyków Kolastyna

Kozuchowska

Ciesz się letnim słońcem z OLEJKAMI DO OPALANIA KOLASTYNA, które przyspieszają powstawanie opalenizny, jednocześnie ją pogłębiając oraz stanowią tarczę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem UV, przyczyniającym się do poparzeń słonecznych i przedwczesnego starzenia skóry.

NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO OPALANIA W SPRAYU – GŁĘBOKA DŁUGOTRWAŁA OPALENIZNA zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki chroniące skórę przed utratą wilgoci i utrzymujące jej sprężystość i elastyczność. Bogata formuła kosmetyku sprawia, że opalenizna dłużej utrzymuje się na skórze, jest promienna i złocista. Delikatny, słoneczny aromat i łatwa aplikacja gwarantuje skórze chwile prawdziwej przyjemności. Olejek jest wodoodporny. Formuła NAWILŻAJĄCEGO OLEJKU DO OPALANIA KOLASTYNA zawiera: Olej ze złocistej palmy: zawiera karoten, który przyspiesza proces powstawania opalenizny. Kompleks witaminowy: zawiera witaminy E, C, F, który pomaga chronić skórę przed przedwczesnym starzeniem.

 

KOLASTYNA Olejek do opalania SPF 15

 

OLEJEK DO OPALANIA W SPRAYU nie tylko chronią przed promieniowaniem UV ale także pielęgnują. Specjalnie wyselekcjonowane składniki pozostawiają skórę sprężystą i elastyczną. Bogate formuły olejków sprawiają, że opalenizna dłużej utrzymuje się na skórze, jest promienna i złocista. Delikatny słoneczny aromat i łatwa aplikacja, gwarantuje skórze chwile prawdziwej przyjemności. Olejki są wodoodporne. Formuły OLEJKÓW DO OPALANIA SPF 6, SPF 10, SPF 15, SPF 20 zawierają: Olej ze złocistej palmy: zawiera karoten, który przyspiesza proces powstawania opalenizny. Kompleks witaminowy: zawiera witaminy E, C, F, który pomaga chronić skórę przed przedwczesnym starzeniem. Filtry UVA/UVB: zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników i chronią skórę przed poparzeniem słonecznym.

 

KOLASTYNA EXOTIC OIL Olejek do opalania SPF 6 (1)

 

OLEJKI DO OPALANIA EXOTIC OILS przeznaczone są dla osób, które oprócz ochrony skóry przed szkodliwym promieniowaniem, pragną zapewnić jej głębokie nawilżenie i pielęgnację. Kompleks drogocennych egzotycznych olejków zawarty w produkcie, pozostawia skórę delikatną i aksamitnie miękką. Oryginalna kompozycja zapachowa, na bazie kokosu i tropikalnych kwiatów, sprawi, że Twoje zmysły przeniosą Cię w wyjątkową, egzotyczną podróż! Olejek pozwala zachować brązowy odcień skóry na dłużej, jednocześnie ją chroniąc i pielęgnując. Formuły OLEJKÓW DO OPALANIA EXOTIC OILS SPF 6, SPF 10, SPF 15 zawierają: Drogocenne olejki: arganowy, z marakui, z orzecha brazylijskiego i złocistej palmy – które przyspieszają pojawienie się opalenizny, głęboko nawilżają skórę, pozostawiając ją aksamitnie miękką. Kompleks witaminowy: zawiera witaminy E, C, F, który pomaga chronić skórę przed przedwczesnym starzeniem. Filtry UVA/UVB: zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników i chronią skórę przed poparzeniem słonecznym.

 

KOLASTYNA Olejek po opalaniu nawilżający

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *