Salma Hayek gwiazdą sierpniowego numeru InStyle

Sierpniowy numer magazynu InStyle znajduje się już na sklepowych półkach. Jesteście ciekawe o czym będzie można w nim przeczytać? Zdradzimy wam kilka szczegółów!

 

GWIAZDY

- Gwiazdą sierpniowej okładki została Salma Hayek. Aktorka ma 47 lat i udane małżeństwo. Twierdzi, że osiągnęła już wszystko. W końcu życie po czterdziestce smakuje jeszcze lepiej!

 

- Zobaczycie też sesję zdjęciową z Natalią Klimas. Dobry styl i gust odziedziczyła po mamie, projektantce Joannie Klimas.

 

- Poznacie 7 wspaniałych. Zaskakują, intrygują, zachwycają. Jesteśmy pod ich wrażeniem.

 

MODA

- Jeden T-shirt – 5 pomysłów. Rzuciliśmy wyzwanie najbardziej znanym polskim stylistom, pracującym na co dzień z gwiazdami.

 

- Białe szaleństwo, czyli szukamy najlepszych rozwiązań w białym kolorze. Na tapecie m.in.  biały smoking, buty i torebka.

 

- Bierzemy pod lupę orientalne wzory i fasony. Nie ma takiego trendu, z którym sobie nie poradzisz!

 

URODA

-W sierpniowym numerze będą królować tematy wakacyjne, waszej uwadze polecamy artykuł „Jak wyglądać bosko na plaży”, dzięki niemu poznacie 10 sposobów na wakacyjny look.

 

-Poruszymy też temat cellulitu. Odpowiednia dieta, ruch oraz dobrze dobrane zabiegi kosmetyczne sprawią, że cellulit przestanie być dla Ciebie problemem.

 

-Słyszałaś o make-up nude? Nauczymy Cię kilku trików, które sprawią, że letni makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

 

is0813_232_Cover_08_bez kodu

Tagi:

Podobne wpisy