Słuchawki Sennheiser Momentum On-Ear na 4 sposoby

W tym roku na światowych wybiegach nie brakowało muzycznych akcentów. Jean Paul Gaultier w kolekcji na wiosnę i lato 2013 pokazał sylwetki inspirowane gwiazdami popkultury. Pojawiła się m.in. Madonna z okresu „Like a Virgin”, Ziggy Stardust, czyli alter ego Davida Bowiego i Grace Jones. „Fashion is Music. Music is Fashion” – to maksyma, którą od początku działalności kieruje się kontrowersyjny projektant. 

 

06a8746b66157f87c1b7f8ca683c3267

Interpretacja stylu Madonny, fot. East News

 

Jeśli nie lubisz rozstawać się z muzyką pomożemy dopasować ci słuchawki do codziennej stylizacji, żeby twoje ulubione piosenki towarzyszyły ci nie tylko w domowym zaciszu. Nasz wybór to pastelowa linia Sennheiser Momentum On-Ear. Te słuchawki zostały zaprojektowane dla zmysłów i zbudowane dla indywidualistów. „Substancją firmy Sennheiser zawsze był dźwięk, a esencją – jakość. Teraz dodaliśmy dokładnie to, czego ludzie poszukiwali – styl. Równomierne połączenie dźwięku ze stylem determinuje najwyższą jakość produktu. W słuchawkach Momentum On nic nie jest przypadkowe. Każdy element jest ściśle dopracowany i szczegółowo przemyślany.” – zapewnia nas producent.

 

Miłośnicy dźwięku dostają produkt, który wyrazi także ich styl!  Najbardziej spodobały nam się ich pastelowe kolory, które można dopasować do rozmaitych zestawów. Cena słuchawek to 849zł. Poniżej nasze stylizacyjne propozycje dla fanek rocka, indie i popu. Która przemawia do was najbardziej?

 

KONKURS: Informujemy o konkursie, w którym można wygrać najnowsze słuchawki Sennheiser Momentum On-Ear. Wystarczy do 31 grudnia 2013 kupić produkt marki Sennheiser oznaczony naklejką konkursową i wypełnić formularz na www.momentum.sennheiser.pl. Pierwsza szansa na wygraną jeszcze we wrześniu, a ostatnia – w styczniu 2014.

Słuchawki Sennheiser "green", sukienka Zara, kurtka Topshop, torebka Zara, buty TRF, szminka Artdeco

Zdjęcie 1 z 8

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *