Tylko w InStyle wyjątkowe spotkanie z Małgorzatą Foremniak

W najnowszym, styczniowym wydaniu miesięcznika „InStyle” niezwykły wywiad z Małgorzatą Foremniak – o stylu, modzie i byciu na topie. Poza tym pomysły na przebojowe stylizacje
na każdą karnawałową imprezę i adresy sklepów, w których można kupić modne ubrania, nie wydając zbyt wiele. W styczniowym numerze testujemy nowości kosmetyczne i sprawdzamy te, które naprawdę działają.

 

Piękna, mało znana dziewczyna wyglądała i grała tak olśniewająco, że trudno mi było oderwać od niej wzrok. Tak zapamiętałam Małgorzatę Foremniak, kiedy prawie 20 lat temu zobaczyłam ją na scenie w warszawskim teatrze Kwadrat. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i gwiazdą telewizji. Ale tym, co czyni Małgosię naprawdę wyjątkową, jest jej stosunek do życia, ludzi i świata. Emanuje radością i spokojem. Potrafi znajdować szczęście w drobiazgach. Daje sobie prawo do popełniania błędów i wyciąga z nich właściwe wnioski. Nie stawia poprzeczki zbyt wysoko, dzięki czemu nie skazuje się na frustracje i rozczarowania, kiedy coś pójdzie nie po jej myśli. Co miesiąc „InStyle” przybliża Wam styl gwiazd, z myślą, że Was zainspiruje. I nie chodzi tylko o sposób ubierania się, ale też o sposób… na życie. Chociaż wszyscy wiemy, że nic tak nie dodaje urody jak uśmiech i pewność siebie, warto sobie czasem o tym przypomnieć. Bo bez wewnętrznej radości, równowagi i spokoju żadna sukienka nie będzie na nas pięknie leżała. W 2014 roku życzę Wam, abyście zaskakiwały siebie i innych niebanalnym stylem – w modzie i w każdej innej dziedzinie życia.

 

ANNA ZEJDLER-IBISZ

 

burda

 

Tagi:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *