Moda

Wakacje w dobrym stylu: InStyle i Tous w Barcelonie

Sklep Tous w Barcelonie

Sklep Tous w Barcelonie

Wakacje w mieście? Dlaczego nie! Ale tylko w słonecznej Barcelonie.

Na zaproszenie hiszpańskiej marki Tous odwiedziliśmy podmiejską Manresę. To tu mieści się siedziba rodzinnej firmy jubilerskiej. W jednym miejscu pracuje cały zespół Tous: dział projektowy, marketing, reklama, showroom i zakład rzemieślniczy, w którym ręcznie wykonuje się misterne elementy kolekcji. W ramach programu wyjazdu mogliśmy podejrzeć moodboardy, prześledzić proces powstawania biżuterii, projektowania i dobierania materiałów.

Najważniejszy element wystroju wnętrza? Kanapa z misiami, które każdy członek zespołu Tous przywozi z podróży. Bo przecież wszystko zaczęło się właśnie od misia. Gdy trzydzieści lat tem Rosa Oriol Tous zobaczyła pluszowego misia na wystawie sklepowej, postanowiła uczynić z niego symbol swojej marki. Do dziś przynosi jej szczęście.

Stylistka Daria Biedrzycka mogła też porozmawiać z Rosą Tous, obecną szefową Tous, córką Salvadora i Rosy Oriol. „To ciepła i przemiła osoba”, mówiła Daria. Rosa opowiedziała jej o inspiracjach, o swoich ulubionych elementach kolekcji na sezon jesień-zima i o tym, co czuje, gdy widzi kobiety w biżuterii jej projektu.

Daria Biedrzycka w Barcelonie z Tous

Zdjęcie 1 z 10

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *